O Nas

Szkolenia dla HoReCa

Gastronomię znamy od kuchni

Logistyka, zaopatrzenie, obsługa klienta, marketing… Wiemy, z jakimi problemami mierzą się właściciele biznesów z branży HoReCa, kucharze, kelnerzy i recepcjoniści.

Doświadczenia zdobywaliśmy w praktyce. Współtworząc Majątek Kaniewo testowaliśmy różne drogi dojścia do celu, jakim było autentyczne zadowolenie gości, wynikające zarówno z jakości dań, jak i poziomu obsługi.

Organizujemy dofinansowane szkolenia, których tematyka obejmuje m.in. zasady kompozycji nowoczesnego menu, rozwijanie potencjału twórczego szefów kuchni i podnoszenie kompetencji obsługi.

Akademia MŚP

Aktywnie wspieramy rozwój biznesu

Pasja to nie wszystko – od 2010 roku dynamicznie działamy na rynku usług szkoleniowych, realizując projekty o zróżnicowanej tematyce. Efekt? Ponad 3000 przeszkolonych osób!

Trenerami są profesjonalni praktycy z doświadczeniem, którzy dzielą się wiedzą w trakcie angażujących warsztatów. Copywriting, skuteczna sprzedaż, rozwiązywanie konfliktów czy zarządzanie zespołem – to tylko niektóre z tematów szkoleń, realizowanych w ramach Akademii MŚP.

Możesz uzyskać do 80% dofinansowania ze środków UE na szkolenia, audyt i doradztwo –dedykowane zarówno branży HoReCa, jak i rozwijające potencjał MŚP.

Skomponuj z nami autorski przepis na sukces!

Rozpocznij Chat
1
Close chat
Hello! Thanks for visiting us. Please press Start button to chat with our support :)

Start