Szkolenia

Wyróżnij Twój lokal

Daj się zapamiętać klientom.

Daj się zapamiętać klientom i spraw, by nie tylko wracali, ale też polecali Cię innym. Jak tego dokonać? Przepis jest prosty: wzmocnij spójność wizerunkową, zadbaj o skuteczną promocję, podnieś kompetencje obsługi i pozwól kucharzom rozwinąć skrzydła przy komponowaniu nowoczesnych, pysznych dań. A to wszystko – dzięki dofinansowaniu z funduszy UE!

W budowaniu rozpoznawalności marki pomoże Ci orientacja w najnowszych trendach food designu, połączona z umiejętnością doboru najlepszych produktów.

W trakcie szkoleń Twoi pracownicy poznają m.in. zasady dotyczące przygotowywania różnych rodzajów mięs, pieczenia na 101% oraz tworzenia zachwycających, słodkich przysmaków.

Możesz też liczyć na solidną dawkę wiedzy marketingowej, dotyczącej profesjonalnej obsługi klienta, tworzenia haseł reklamowych czy sposobów na skuteczne trafianie do odbiorców.

Buduj silną markę!

Akademia MŚP

Sprzedaż, zarządzanie, marketing, tworzenie skutecznych tekstów – zadbaj o profesjonalny i spójny wizerunek Twojego biznesu, korzystając ze wsparcia doświadczonych ekspertów. Dzięki szkoleniom, dofinansowanym z funduszy UE zdobędziesz cenną wiedzę z wielu obszarów, istotnych dla rozwoju i realizacji celów firmy.

Jeśli jesteś mikro-, małym lub średnim przedsiębiorcą, zapewne samodzielnie zdobywasz wiedzę za zakresu technik efektywnej sprzedaży, rozwiązywania konfliktów czy zarządzania ludźmi.

Ważna jest też znajomość reguł copywritingu, motywowania zespołu, ustalania strategii cenowej… To wszystko wymaga czasu.

Dzięki szkoleniom SQUADRA szybko zdobędziesz skondensowaną, wartościową wiedzę, łatwą do wdrożenia w praktyce. Na każde ze szkoleń możesz uzyskać aż do 80% dofinansowania.

Szkolenia otwarte to spotkania w grupach do 20 osób, łączące cenną wiedzę z praktycznymi ćwiczeniami i możliwością nawiązania kontaktów biznesowych.

Szkolenia zamknięte realizowane są w siedzibie firmy, dla wyznaczonego grona pracowników. Dzięki temu realizowany program jest ściśle dopasowany do indywidualnych potrzeb uczestników, którzy w trakcie zadań praktycznych aktywnie pracują nad doskonaleniem umiejętności.

Wykładowcami są praktycy z wieloletnim doświadczeniem: znakomici szefowie kuchni oraz trenerzy biznesu.

Pamiętaj, że możesz uzyskać dofinansowanie aż do 80% wartości szkolenia! Wystarczy, że spełniasz warunki:

Twoja firma to mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwo.

Działalność jest zarejestrowana w dowolnym z 14 polskich województw (poza pomorskim i mazowieckim).

Zgłoś się do nas – po krótkiej diagnozie potrzeb szkoleniowych otrzymasz dokładną informację o wysokości dofinansowania dla Twojej firmy.

 

80%

Dofinansowanie

aż do 80% wartości szkolenia!

Zgłoś się do nas – po krótkiej diagnozie potrzeb szkoleniowych otrzymasz dokładną informację o wysokości dofinansowania dla Twojej firmy.

Rozpocznij Chat
1
Close chat
Hello! Thanks for visiting us. Please press Start button to chat with our support :)

Start